Замовити дзвінок +38 (063) 130-99-00 +38 (098) 130-99-00

Рафтинг

Візьміть чистого гірського повітря, додайте багато спіненої холодної води, наповніть до країв безперервним шумом річки, додайте ще сміху, вереску і трохи адреналіну – ось такий простий рецепт отримання рафтингу, явища, яке здобуває в Україні все більшу популярність. Це – спуск по гірській річці на спеціальному плавзасобі, і це дуже простий спосіб отримати швидко багато яскравих вражень

Динамічні та цікаві річки доступні лише ранньою весною, коли тане сніг і стрімка вода перетворює їх русла на безперервний атракціон з валів та порогів.

2 дні

1450

Ідеальний варіант для сплавів гірською річкою на вихідні. Відчуйте себе справжнім рафтером після трьох проходжень найбільших порогів Чорного Черемошу на різних плавзасобах!

2 дні

1550

Захоплюючий рафтинг на різних суднах по найбільших порогах Черемошу і смачний обід. За бажанням можна поєднати сплав з прогулянкою в гори.

1 день

700

Три сплави по Чорному Черемоші доповнюються підкоренням Попа-Івана Чорногірського – однієї з найвищих гір в Карпатах. Враження від «білої води» вдало поєднуються з насолодою від неперевершених краєвидів.

3 дні

2100

Чудовий спосіб познайомитись з рафтингом під час відпочинку чи поїздки в Карпатах. Всього за кілька годин ви отримаєте гарантовані враження від проходження основних Черемошських порогів. Один сплав по основних порогах Чорного Черемошу чудово доповнить вашу програму відпочинку в Карпатах. Це гарантовані яскраві враження за короткий час і без особливих зусиль.

до 4 годин

400