Замовити дзвінок +38 (063) 130-99-00 +38 (098) 130-99-00

Про нас

Чому активний відпочинок необхідний сучасній людині і як цим скористатися саме вам?

Хто ми?

Нас надихають пригоди і активний відпочинок на природі. Своїми враженнями і досвідом ми охоче ділимось зі всіма, хто теж це любить і потребує.

Чому це важливо?

Ми організовуємо активний відпочинок в різних куточках України. Чому саме активний і які проблеми він вирішує?

По-перше – ми, сучасні люди, мало рухаємось. Наше тіло і мозок мало змінились за тисячі років, а от спосіб життя відрізняється кардинально. Тож активний відпочинок, а саме походи в гори, сплави та інші розваги на природі, досить просто вирішує цю проблему. Тіло нарешті працює, і що цікаво з’являються сили і бадьорість, яких до того наче не було.

Друге, що по нас б’є, це постійна невизначеність в роботі і відсутність видимих досягнень. В інтелектуальній праці завжди є що доробити, поправити, до того ж нема чіткого підтвердження, що ти чогось досягнув, типу завалив мамонта – повішав бивень на стіну. Інша річ в поході чи на сплаві. Тут ви знаєте звідки і куди йдете. Підкорюєте вершину, проходите поріг на річці – ви чітко бачите, чого досягаєте. Все просто! І  мозок нарешті відпочиває.

І третє, не менш важливе – це азарт дослідника, завдяки якому, можливо, ми й стали людьми. В режимі диван-машина-робота-машина-диван дослідження обмежені нашим мікросвітом. Навіть більшість думок повторюється з дня на день. Мандрівки ж різко розширюють цей горизонт. З’являється яскравість в житті, натхнення і енергія для подальшої роботи.

Чим можемо бути корисні саме вам?

  • Вибирайте пригоду, яка вам подобається і долучайтеся до мандрівки в складі збірної групи.
  • Якщо у вас є компанія з 6 і більше ваших друзів – ми організуємо вибраний тур в зручний для вас час, а також можемо підлаштувати програму під ваші потреби.
  • Скористайтесь інформацією на сайті для самостійного планування і організації подорожі.

Наша мета – залучити до активного відпочинку чим побільше людей. І якщо з нами ви хоч трохи наблизитесь до гармонії із собою та навколишнім світом – значить ми працювали недаремно.